Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У Проскурові народився Святослав Федоров (1927-2000) - видатний лікар-офтальмолог, який створив науково-технічний комплекс "Мікрохірургія ока".

нд.19052019

Оновлено:02:55:14 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Суспільство Увага, конкурс: «Подорожі Поділлям» - разом з «Київстар»

Новини

Увага, конкурс: «Подорожі Поділлям» - разом з «Київстар»

Прагнучи відкрити маловідомі місця Хмельниччини, Хмельницький портал спільно зі створеним «Київстар» порталом «Поділіться любов’ю до України» (iloveukraine.com.ua) та музеєм історії міста Хмельницького проводить конкурс «Подорожі Поділлям» на найкращий екскурсійний маршрут Хмельницької області.

Хмельницька область. Меджибізька фортеця

Мета конкурсу – привернути увагу потенційних туристів до маловідомих, але цікавих та привабливих об’єктів, за кількістю яких наш край не поступається іншим регіонам України. Адже Хмельницька область поєднала в собі рівнини Поділля, ліси Волині і височини Товтр, здавна знаходилася на перехресті культур та держав, торговельних та воєнних шляхів - і численні покоління залишили у нас унікальні пам'ятки історії та культури, які поєдналися з унікальними творіннями природи. Допомогти відкрити їх Україні і світу - по силі кожному, хто любить хмельницький край.

Хмельницька область. Маєток у селі Самчики

Отже, візьміть участь у конкурсі і запропонуйте власний туристичний маршрут Хмельницькою областю, або будь-якою з її частин, містами і селами, природними регіонами!

Умови конкурсу «Подорожі Поділлям»:

  • Опис маршруту має містити не менше трьох об’єктів (оптимальна кількість об’єктів – 4-5). Загальний обсяг матеріалу – 500-600 слів.
  • Всі об’єкти, перелічені в маршруті, мають супроводжуватися фотографіями. Всі зроблені фото мають мати GPS-прив’язку до місцевості (для Інтернет-публікацій) або ж у тексті можуть вказуватися GPS-координати точки маршруту. Формат фотографій - .JPG, розмір не менше 1000 точок по довгій стороні. Автор маршруту має додати фрагмент карти місцевості (Google Maps, Яндекс.Карти та ін.) із позначенням основних точок маршруту. 

Хмельницька область. Притока р. Дністер

  • Надсиланням свого матеріалу учасники конкурсу дають згоду на його публікацію у відповідному засобі масової інформації-учасникові проекту та на порталі iloveukraine.com.ua із вказанням автора матеріалу.
  • Усі матеріали (тексти та фотографії) маршрутів, що подаються на конкурс, мають належати їх авторам. У разі виявлення та підтвердження порушень авторського права матеріал знімається з конкурсу, а автор, що його подав, дискваліфікується (не може брати участь у конкурсі).
  • Матеріали на конкурс приймаються з 15 березня по 22 квітня 2012 року у електронному вигляді (текст + фотографії).

Надсилайте матеріали електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.@proskurov.info?subject=konkurs">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або поштою (на CD чи DVD) на адресу: 29013, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 30, музей історії м. Хмельницького.

Переможець конкурсу отримує в подарунок смартфон Kyivstar Aqua (Spark), наданий партнером конкурсу – компанією «Київстар».

Подарунок переможцеві буде вручено 28 квітня 2012 року під час святкового відкриття туристичного сезону у м. Хмельницькому (або для мешканців інших населених пунктів за місцем проживання - за узгодженням).

 

Також читайте:

Увага, конкурс: «Подорожі Поділлям» - разом з «Київстар»

Конкурс «Подорожі Поділлям»: Чотири музеї та один театр

Конкурс «Подорожі Поділлям»: Прогулянка серед скульптур

Конкурс «Подорожі Поділлям»: Елегії Поділля

Конкурс «Подорожі Поділлям»: Таємниці сільських храмів

Конкурс «Подорожі Поділлям»: Поділля в долях диваків і геніїв

Конкурс «Подорожі Поділлям»: Петлюрівськими місцями Кам'янця

Конкурс «Подорожі Поділлям»: Стежками Миньковецької держави

Конкурс «Подорожі Поділлям»: Хмельницький у Проскурові - гетьман у місті свого імені

Конкурс «Подорожі Поділлям»: Меджибіж - подорож до Середньовіччя

Фотографії І. Ігнатьєва
з фондів Хмельницького музею-студії фотомистецтва