У 1846 році у Проскурові зупинявся співробітник Київської тимчасової Археографічної комісії, у майбутньому видатний український поет Тарас Шевченко.

Оновлено:12:59:22 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт

Хмельницька школярка здобула срібло на Всесвітніх іграх

Всесвітні ігри серед школярів з єдиноборств "Combat Games" днями в відбулися Будапешті (Угорщина). Софія Сікорська, вихованка Хмельницької ДЮСШ №3 відділення тхеквондо ВТФ, виборола срібло, у ваговій категорії 55 кг.

Відбувся третій чемпіонат міста з пауерліфтингу

60 спортсменів Хмельницького взяли участь у чемпіонаті міста з класичного жиму лежачи. Змагались спортсмени різних вікових груп, юнаки та дівчата різного рівня підготовки.

Відбувся чемпіонаті міста з настільного тенісу

70 спортсменів Хмельниччини змагалися у відкритому чемпіонаті міста Хмельницький з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. Змагання відбулися у Дитячо-юнацькі спортивні школа № 3, що на вулиці Спортивній, 16.

Десять медалей привезли хмельничани з чемпіонату України

Хмельничани завоювали десять медалей на чемпіонаті України з кульової стрільби серед юніорів та юніорок, який проходив у Вінниці.

Визначились переможці міської Спартакіади

Команда ліцею №17 вдруге поспіль перемогла на змагання з футболу в залік міської Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницького. Відбулася спартакіада у дитячо-юнацькі спортивні школі № 1.

Хмельничанин здобув путівку на Олімпіаду-2020

Хмельничанин Дмитро Чумак виборов золото на міжнародному турнірі в Англії.  У результаті хлопець відправиться на Олімпіаду-2020, що пройде в Японії.

Марина Бех-Романчук здобула срібло "Діамантової ліги"

Днями в Досі (Катар) завершився перший етап "Діамантової ліги - 2019" – престижної серії комерційних змагань з легкої атлетики. У ньому взяли участь чотири українські легкоатлетки, які завоювали три медалі.

Хмельницькі юнки здобули золото на чемпіонаті України

У змаганнях відкритого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат, який проходив у Ковелі, взяли участь 658 спортсменів з усіх регіонів України. Хмельницьку область на чеипіонаті представляли вихованці Хмельницької ДЮСШ №2.

Хмельницький – спортивний

Із 4 травня стартує проект «Fitness city», який покличе хмельничан до занять спортом та активного способу життя. У межах заходу всі охочі мають нагоду спробувати тренування від найкращих фітнес тренерів міста.

Літо з міні-футболом

Рекордна кількість команд – 50 – бере цього року участь у шостому чемпіонаті преміум-ліги з міні-футболу, який проводять у Хмельницькому. Команди розбиті на чотири дивізіони.

Хмельничанин виборов золото на Міжнародному турнірі з боксу

57-й міжнародний турнір Belgrade winner 2019 відбувся у сербському місті Белград. У складі збірної команди України брали участь хмельницькі спортсмени. Віктор Петров здобув перемогу та заслужено отримав золото цього престижного турніру у ваговій категорії 69 кг.

Хмельницький боксер здобув «золото» на Чемпіонаті України

У місті Дніпрі відбувся чемпіонат України з боксу серед молоді. Вихованець ДЮСШ “Авангард” Максим Драч у видовищному поєдинку виборов золоту нагороду у ваговій категорії 91 кг, перемігши боксера з Івано-Франківська з результатом 5:0.

Велосезон стартує вже цієї суботи

20 квітня хмельницьких велолюбителів запрошують на відкриття сезону катання на двоколісних. Усі охочі зможуть долучитись до велопробігу вулицями міста. Про це повідомляє ye.ua з посиланням на голову ГО «Критична маса» Віталія Поліщука.

Одразу 7 нагород - з чемпіонату України

У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед молодших юнаків та дівчат 2004-2005 років народження. Участь у ньому взяли понад півтисячі юних спортсменів.

Хмельничанин Дмитро Чумак здобув три золота на чемпіонаті Європи

У Батумі завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, який тривав з 6 до 13 квітня. Україну на цих змагання представляли 13 важкоатлетів - 5 жінок і 8 чоловіків. У складі збірної команди України виступав хмельничанин Дмитро Чумак.

Змагаються юні шахісти

Міський турнір з шахів до Дня захисту дітей розпочався у Хмельницькому. У змаганнях участь беруть спортсмени трьох вікових груп. Завершиться турнір 1 червня.

Хмельничанин виборов бронзу на Чемпіонаті України з панкратіону

Днями у місті Біла Церква завершився чемпіонат України з панкратіону. У змаганнях взяли участь понад 400 учасників з усієї України. Хмельничанин Олександр Сапіташа (Академія змішаних бойових мистецтв "Дамаск") виборов бронзу у розділі греплінг ноу-гі.

Хмельничанки вибороли медалі на Чемпіонаті світу

Чемпіонат світу з класичного жиму лежачи днями проходив у Японії. В складі збірної команди України успішно виступили спортсмени з міста Хмельницького.

Визначили кращих з рукопашного бою

Понад 200 спортсменів взяли участь у відбірковому чемпіонаті Хмельницької області з рукопашного бою. Змагання відбулися у спортивному комплексі товариства «Динамо» на вулиці Зарічанській в обласному центрі.

Хмельничанин підкорив «Гран-Прі Визволення»

Хмельницький спортсмен Ігор Кізима здобув чотири нагороди на Міжнародних змаганнях з кульової стрільби.

У Хмельницькому змагаються гандболістки

Відкритий міський турнір з гандболу серед дівчат 2005-2006 року народження розпочався у Хмельницькому. Спортсмени грають на призи Заслуженого майстру спорту Лариси Заспи.