Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Щогла з синьо-жовтим прапором України на початку головної вулиці міста Хмельницького стоїть на тому ж місці, де у 1950-ті роки стояв пам'ятник Сталіну, у часи правління якого за зображення цього прапору люди ризикували свободою і життям

 

ср.26062019

Оновлено:12:59:22 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Інноваційний термінал "Нова Пошта" вже у Хмельницькому

Інноваційний термінал "Нова Пошта" вже у Хмельницькому

Сьогодні, 17 травня, "Нова Пошта" ввела в експлуатацію Хмельницький інноваційний термінал, інвестиції в будівництво якого склали майже 10 млн євро. Цей інфраструктурний об'єкт стане ключовим для компанії в західній частині України.

На терміналі будуть сортуватися і відвантажуватися посилки для 71 населеного пункту по всій Україні, а в західній частині країни об'єкт стане ключовим для компанії. 

Площа інноваційного терміналу в Хмельницькому - 7,7 тис. Кв. м. Особливість терміналу, як і першого такого об'єкта, зведеного в Києві, в тому, що обидва вони оснащені висококласним устаткуванням голландської компанії Vanderlande потужністю 8,5 тис. посилок в годину. Крім цього, термінал в Хмельницькому обладнаний конвеєрами і автоматичним сортувальних обладнанням українського виробництва. Посилки з сортувальної стрічки будуть завантажуватися безпосередньо в автомобілі за допомогою спеціальних конвеєрів.

ХІТ обслуговуватиме міжрегіональні напрямки (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Луцьк, Тернопіль, Чернівці), міські і в межах регіону (Старокостянтинів, Кам'янець-Подільський, Шепетівка, Красилів, Дунаївці, Деражня і все відділення в м.Хмельницький).

Більше у сюжеті МТРК "Місто"