Хмельницький портал

Можливість знати більше.

На території сучасного Хмельницького, у Ружичній, народився Павло Дунцов-Вигодовський (1802-1881) - єдиний декабрист, який мав селянське походження.

чт.21022019

Оновлено:10:49:15 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому втілюватиметься в життя міжнародний проект "Муніципальна енергетична реформа в Україні"

У Хмельницькому втілюватиметься в життя міжнародний проект "Муніципальна енергетична реформа в Україні"

Місто Хмельницький стало учасником міжнародного проекту технічної допомоги Агентства з Міжнародного розвитку США (USAID) "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (МЕР). 

Місто Хмельницький стало учасником міжнародного проекту технічної допомоги Агентства з Міжнародного розвитку США (USAID) "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (МЕР). Основними цілями проекту є удосконалення енергетичної політики, розвиток енергоефективності та збільшення інвестицій в енергетичний сектор.

В рамках цього проекту працівники департаменту економіки Хмельницької міської ради взяли участь у першому установчому семінарі, який відбувся 14-15 січня в місті Києві. Учасниками семінару були посадовці з інших міст, представники Уряду України, Державного агентства з енергоефективності, Асоціації міст України, Асоціації “Енергоефективні міста України”, болгарської компанії "ЕнЕфект", регіональних навчальних центрів.

Результатом реалізації проекту має стати розробка Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Хмельницького та Кадастру викидів парникових газів по місту, необхідних для імплементації Угоди МЕРів.

Джерело: http://khmelnytsky.com/